Opiekunowie Bajkowozu

Przenoszą dzieci do świata książki Agnieszka Błaszyk Pawlak i Sylwia Błażejczak
 
Pierwszy Bajkowóz  zamieszkał w Szpitalu na ul. Szpitalnej. Każdego dnia wykorzystują go w swojej pracy Agnieszka Błaszyk-Pawlak oraz Sylwia Błażejczyk - za pomocą swoich umiejętności  wydobywają magię i moc Bajkowozu.
 
Agnieszka Błaszyk Pawlak, pedagog, wychowawca zajęć pozalekcyjnych w Zespole Szkół Specjalnych nr 110 dla dzieci przewlekle chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera  w Poznaniu
 
Książka stanowi dla mnie źródło wiedzy o sobie samym, o ludziach, ich emocjach. Jest jak niezaplanowana wyprawa turystyczna, gdzie idzie się dalej i dalej…Interesuje mnie wykorzystanie arteterapii do celów leczniczych oraz terapeutyczne właściwości sztuki przedstawianej za pomocą plastyki, muzyki, literatury. Fascynuje mnie odkrywanie nowych smaków i zapachów. Największą moją pasją jest muzyka i taniec a ulubionymi artystami Charles Ray, Aretha Franklin, Etta James i Norah Jones.
 
Sylwia Błażejczak, pedagog, wychowawca zajęć pozalekcyjnych w Zespole Szkół Specjalnych nr 110 dla dzieci przewlekle chorych przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera  w Poznaniu
 
W życiu chodzi o to, by być trochę niemożliwym. -Oscar Wilde
 
Żyję tak aby każdy dzień był najpiękniejszym dniem w moim życiu...i tak jest:)
Żyje i daje żyć innym bo jedynym sposobem by być szczęśliwym to sprawić by ktoś inny był szczęśliwy 8-)...co wiąże się również z moją pracą i zarazem pasją czyli zajęciami z dziećmi w szpitalu:)